دا���د آ��زش
فروش جامع انواع فایل ها

اکشن تبدیل عکس به نقاشی واقعی

اکشن تبدیل عکس به نقاشی واقعی

30 اکشن جذاب برای تبدیل عکس های واقعی به نقاشی،این اکشن توسط بهترین هنرمندان طراحی توسط فتوشاپ طراحی شده و در این نرم افزار حرفه ای قابل استفاده است.

به وسیله این اکشن بدون نیازمند بودن به آشنایی با ابزار ها و منو های پیچیده نرم افزار فتوشاپ قادر خواهید بود طی چند ثانیه عکس ها خود را به نقاشی های واقعی تبدیل نمایید.

این فایل شامل 30 اکشن متفاوت برای تبدیل عکس های مختلف به نقاشی دارای کارکردی بسیار ساده و لایه ها را مرتب و سازماندهی شده و به صورت باز و قابل ویرایش تحویل می دهد و هیچگونه عملکرد مخربی ندارد.

تست شده نسخه های:CS3, CS4, CS5, CS5.5, CS6, CC+ 

 

 

نمونه هایی از عکس های تبدیل شده:

اکشن تبدیل عکس به نقاشی

تبدیل عکس به نقاشی


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ATN_250641_4207.zip1.4 MB

آموزش سه بعدی سازی در فتوشاپ توسط اکشن

آموزش سه بعدی سازی در فتوشاپ توسط اکشن در این آموزش ویدیویی نحوه ساخت تصاویر سه بعدی با سرعت بالا و توسط اکشن در فتوشاپ را فرا خواهید گرفت. فایل اکشن به همراه آموزش ارایه خواهد شد. مدت زمان 6 دقیقه کیفیت کاملا واضح سطح آموزش کاملا قابل درک حتی برای مبتدیان   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

آموزش تصویری چیدن تصاویر با حالت گرافیکی جذاب توسط اکشن در فتوشاپ

آموزش تصویری چیدن تصاویر با حالت گرافیکی جذاب توسط اکشن در فتوشاپ در این ویدیو به آموزش چیدن تصاویر در مدت زمان کوتاه و با استفاده از اکشن Angel Screens در فتوشاپ پرداخته میشود ،  نکاتی که در این آموزش در مرکز توجه قرار  دارد: نحوه چیدن تعدادی عکس در یک صفحه به صورت خودکار در فتوشاپ نحوه وارد کردن  و استفاده از اکشن در فتوشاپ ارایه فایل اکشن بهمراه آموزش تصویری سطح آموزش مبتدی  مدت زمان 5 دقیقه کیفیت ویدیو HD   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان